MŠ Černopolní 3a Brno

Informace o zápisu dětí do MŠ pro rok 2024/2025

10. 4. 2024

Školní vzdělávací program: Hrajeme si, tvoříme, poznáváme svět

Vydávání přihlášek: 15. 4. - 14. 5. 2024

 Příjem vyplněných žádostí: 13. 5. a 14. 5. 2024

 Je nutné doložit tyto doklady:

Podání žádostí

V případě cizinců je zapotřebí, aby rodiče dítěte předložili doklad o přechodném pobytu dítěte (z něj vyplývá, která škola je pro dítě spádovou). Pokud doklad nemají, předloží po domluvě s ředitelkou ve lhůtě, kterou ředitelka školy stanoví, své povolení k přechodnému pobytu a vyřídí pro dítě tento doklad na pracovišti Odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra ČR, Tuřanka 1554/115b, Brno.

Přejít do sekce Aktuality.

Tento web používá pro poskytování služeb, personalizaci reklam a analýzu návštevnosti soubory cookie.
Používaním tohoto webu s tím souhlasíte. Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Rozumím