MŠ Černopolní 3a Brno

Černý kašel

10. 5. 2024

Vážení rodiče, upozorňujeme Vás, že v MŠ se vyskytl černý kašel. Ve školce jsou přijata opatření pro zabránění šíření této nemoci.

Bylinky v naší MŠ

23. 4. 2024

SPOLUPRACUJEME S KONTAKTUJTE BYLINKY - Bylinky s.r.o. Čerstvé bylinky pro nás pěstují na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě. Bylinky sázíme, pěstujeme, staráme se o ně. Nabízíme spolupráci s ostatními mateřskými školami.

25. 2. 2024

Vážení rodiče, srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří, který se uskuteční ve čtvrtek 21. 3. 2024 od 16:00 do 17:00 hod. Můžete si prohlédnout prostory naší mateřské školy a zeptat se na informace, které Vás zajímají. Těšíme se na Vás.

Letní prázdninový provoz 2024

5. 2. 2024

Milí rodiče, v níže přiložených dokumentech naleznete přehled letního provozu mateřských škol v roce 2024 a informace, jak Vaše dítě přihlásit.

Rozumím