MŠ Černopolní 3a Brno

Budoucí akce

Pipi Dlouhá punčocha

22. 4. 2024

divadlo Domino, představení v MŠ od 9:30 hod.

22. 4. 2024

Pod vedením plavecké školy Kometka, odchod z MŠ v 9:00 hod, s sebou plavky a ručník (plavecké brýle a čepice není podmínkou). Plavání podle nejnovějších trendů, zábavnou formou je pro předem přihlášené nejstarší předškolní děti.

29. 4. 2024

6. 5. 2024

13. 5. 2024

20. 5. 2024

27. 5. 2024

Den dětí

31. 5. 2024

Agentura Vendulka MDD, na zahradě MŠ - zábavné odpoledne pro děti, diskotéka

3. 6. 2024

Krakonošovy třešně

4. 6. 2024

divadlo Úsměv, představení v MŠ od 10:45 hod.

Zahradní slavnost

13. 6. 2024

divadlo Koráb, na školní zahradě od 15:00 hod.

Rozumím